Bliv medlem af KS i Aalborg

Konservative Studenter

Bestyrelsen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, vestibulum ultricies est porta ex feugiat gravida, pellentesque tempus gravida leo, sed sagittis metus congue turpis.

Henrik Dahlin

Formand

Tlf: 28 43 84 00
Mail: h_dahlin@hotmail.com

Elisabeth Skautrup

Næstformand

Tlf: 12 34 56 78
Mail: elisabeth@ks.dk

Lars Bloch Jensen

Kasserer

Tlf: 12 34 56 78
Mail: lars@ks.dk

Mikael Brorson

Sekretær

Tlf: 12 34 56 78
Mail: mikael@ks.dk

Line Loft Pedersen

Bestyrelsesmedlem

Tlf: 12 34 56 78
Mail: line@ks.dk

Stefan Wolf

Bestyrelsesmedlem

Tlf: 12 34 56 78
Mail: stefan@ks.dk

Blev en del af
Konservative Studenter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Scroll til toppen

Tilmeldings formular

Udfyld felterne og vælg din ønskede afdeling. Så sender vi dig en mail, når du er blevet tilmeldt.

Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.